Od czasu, gdy w naszym kraju można oficjalnie wybrać miejsce złożenia małżeńskiej przysięgi, młode pary bardzo chętnie decydują się na takie rozwiązanie. Modne stały się szczególnie przyjęcia pod gołym niebem. Niestety mieszkamy na takiej szerokości geograficznej, gdzie nie zawsze możemy liczyć na idealną pogodę. Na szczęście już dawno temu wynaleziono rozwiązanie na takie sytuacje. Obecnie jest ono jedynie udoskonalone. Mowa oczywiście o namiotach weselnych.

Producent hal weselnych i innych namiotów eventowych

Możliwość zaoferowania organizacji ślubu lub wesela w hali weselnej to aktualnie sposób na zwiększenie przewagi konkurencyjnej. Warto jednak pamiętać o tym, aby współpracować z producentem, który gwarantuje wysoką jakość takich namiotów. Dzięki temu hotel utrzyma swoją renomę. Godnym polecenia wytwórcą namiotów eventowych jest HNP Polska, która posiada w swojej ofercie: namioty weselne, namioty imprezowe, namioty magazynowe, hale cateringowe, hale targowe oraz funkcjonalne zadaszenia. Pełna oferta producenta dostępna jest pod adresem internetowym: https://hnppolska.pl/hale-weselne.

Dużym powodzeniem cieszą się zarówno hale ze ścianami w kolorze białym, jak również modele transparentne, w tym namioty w całości lub tylko w części zamknięte. Namioty weselne chronią gości przed deszczem i chłodem, jak również przed zbyt mocnym nasłonecznieniem. Pozwalają zatem na organizację przyjęcia niezależnie od panujących warunków atmosferycznych. W związku z tym, że ich konstrukcja wykonana jest z najwyższej klasy materiałów aluminiowych i stalowych, są niezwykle wytrzymałe oraz świetnie prezentują się przez długie lata.

HNP Polska proponuje swoim klientom nie tylko same namioty, ale także dedykowane do nich podłogi. W ofercie są modułowe drewniane podłogi na stelażu stalowo-aluminiowym. Wszystkie moduły po złożeniu tworzą jednolitą płaszczyznę. W opcji są także: podesty oraz parkiety taneczne.

Zakup lub wynajem hali weselnej

Warto wiedzieć, że HNP Polska oferuje zarówno sprzedaż, jak i wynajem hali weselnej. Oba rozwiązania mają swoje zalety. Jeśli zatem nie planujemy takiej inwestycji, to warto chociaż informować gości o możliwości współpracy z firmą wynajmującą namioty eventowe.

Wynajmując namiot od HNP Polska można skorzystać z dodatkowej oferty, jaką jest wypożyczenie: podłogi i podestu scenicznego, krzeseł i stołów, zestawów piwnych, barierek, nagrzewnic, podsufitek, efektownego oświetlenia.

Konfigurator hali weselnej

Jednak, gdy rozważasz zakup hali eventowej, to skorzystaj z konfiguratora wyceny, który znajduje się na stronie internetowej producenta. Oferta firmy jest elastyczna. Każdy może dopasować produkty do swoich wymagań i oczekiwań.

W konfiguratorze należy wpisać miejscowość montażu hali weselnej oraz wymiary namiotu (szerokość, długość, wysokość ściany bocznej), uzupełnić informacje w zakresie elementów wyposażenia (ilość bram, ilość okien, ilość drzwi) oraz określić takie szczegółowe parametry, jak: przeznaczenie hali, rodzaj hali (sezonowa czy całoroczna), konstrukcja hali (aluminiowa lub stalowa), poszycie ścian bocznych (materiał PCV, płyta trapezowa, płyta warstwowa), rodzaj podłoża (grunt, beton, asfalt, kostka brukowa). Pracownik HNP Polska zadzwoni pod podany numer kontaktowy, przedstawi ofertę firmy oraz odpowie na wszystkie pytania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here