Rozpylacz fryzjerski do wody jest jednym z podstawowych sprzętów potrzebnych w pracy każdego fryzjera. Rozpylacz fryzjerski do wody służy stylistkom fryzur i barberom do zwilżania włosów w celu łatwiejszego ich obcięcia, czy ułożenia fryzury. Jest wręcz niezbędny w każdym salonie fryzjerskim.

Na rynku dostępnych jest bardzo wiele ich rodzajów, różniących się od siebie sposobem rozpylenia, materiałem, kolorem czy pojemnością, co sprawia, że każdy wykonujący zawód stylisty znajdzie produkt idealny dla siebie.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze odpowiedniego spryskiwacza?

Rozpylacze fryzjerskie do wody różnią się materiałem, z którego są wykonane. W sklepach ze sprzętem fryzjerskim najdziemy głównie spryskiwacze aluminiowe i plastikowe. Co za tym idzie, różnią się one również kolorem. Dostępne są wersje przezroczyste (w których widać ubywającą wodę) oraz matowe. Sprawia to, sprzęt ten ma szansę wpisać się w wystrój wnętrza, do którego zostanie zakupiony. Jest to szczególnie istotne w miejscu, które docelowo ma pomagać klientom w rozluźnieniu i zrelaksowaniu się. Spójne, kolorystycznie dobrane dodatki sprawią, że poczujemy się w nim bardziej luksusowo.

Ważny jest również ergonomiczny kształt rozpylacza do wody. Im będzie wygodniejszy, lżejszy i pasujący do dłoni pracownika, tym przyjemniejsza i mniej uciążliwa będzie jego praca. Jest to jeden z najważniejszych aspektów, na które zwraca się uwagę przy zakupie tego typu sprzętu.

Kolejnym, chyba jednym z najważniejszych kryteriów, na które zwraca się uwagę w wyborze, jest funkcjonalność. Rodzaj rozpylenia wody ma ogromny wpływ na jakość pracy, oraz na jej efekt końcowy.

Chyba najbardziej powszechnym jest rozpylacz do wody z plastikową pompką, który rozpyla dość duże krople. Jest to również najbardziej budżetowe rozwiązanie.

Można również zakupić rozpylacz fryzjerski z atomizerem. Daje on wtedy efekt delikatnej mgiełki, co delikatnie nawilża, nie mocząc zupełnie fryzury klienta. Jest to jednak rozwiązanie trochę droższe.

Ceny rozpylaczy fryzjerskich do wody zaczynają się od kilku, a kończą na kilkudziesięciu złotych.

Warning: A non-numeric value encountered in /usr/home/rmenkala20/domains/pasjopolis.pl/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 1008

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here