Nikt z nas nie lubi wypełniać corocznych zeznań podatkowych. Na szczęście technologia idzie do przodu i e-administracja jest coraz bardziej powszechniejsza. Nie inaczej jest w Holandii, gdzie tamtejszy urząd skarbowy – Belastingdienst – dopuszcza możliwość wysyłki zeznań podatkowych elektronicznie. Polacy, którzy stanowią liczne grono pracowników w Holandii, mogą skorzystać z polskiej aplikacji do rozliczenia podatku. Zainteresowany? Poznaj narzędzie, dzięki któremu odzyskasz nawet 100% nadpłaconego podatku w Holandii.

Zwrot podatku z Holandii. Z aplikacją jest to prostsze!

Pracownicy, którzy podjęli się legalnej pracy w Holandii, zobowiązani są do corocznego składania deklaracji podatkowych. Niedostarczenie dokumentów w terminie wiąże się z karą finansową od holenderskiego urzędu skarbowego – Belastingdienst – a w najgorszym przypadku sprawą sądową. Ci, co pracowali w Holandii tylko kilka miesięcy również mogą starać się o zwrot podatku z Holandii

Aplikacja Aangifte24 jest narzędziem, które znacznie przyspiesza wypełnienie zeznania podatkowego i otrzymanie należnej kwoty zwrotu. Średni czas sporządzania deklaracji to około 12 minut! Wysyłanie dokumentów podatkowych jeszcze nigdy nie było tak proste. To krótki czas oczekiwania i maksymalne zadowolenie. 

Jakie zalety posiada aplikacja Aangifte24? Przede wszystkim kalkulator zwrotu podatku z Holandii, który oszacuje możliwą kwotę do zwrotu na nasze konto. Co jeszcze? Oprogramowanie automatycznie weryfikuje wpisane dane i podpowiada najkorzystniejsze rozwiązania. Rozliczenie podatku z Holandii z Aangifte24 jest bezpieczne i wygodne. 

Rozliczanie holenderskich podatków – prosto, szybko, po polsku

Do wypełnienia danych będzie potrzebna holenderska karta podatkowa – Jaaropgave. Wprowadzając dane do panelu poznajemy kwotę podatku. W tym momencie aplikacja prosi nas o wpłacenie określonej kwoty za usługę zgodną z wybranym pakietem. Po dokonaniu wpłaty łączymy jest z doradcą z Aangifte24, który weryfikuje nasze zeznanie podatkowe i doradza w kwestii umieszczenia konkretnych ulg podatkowych. Po wszystkim nasze dokumenty trafiają bezpośrednio do Belastingdienst. Trzy proste kroki, które pozwalają oszczędzić czas oraz pieniądze.

Aplikacja jest całkowicie po polsku. To samo tyczy się formularzy, co już ułatwia nam brak korzystania z holenderskiego zeznania podatkowego. Na każdym etapie jesteśmy objęci wsparciem technicznym przez specjalistów podatkowych. Odzyskiwanie podatku z Holandii trwać może nawet 3 miesiące. Pamiętajmy, im szybciej wyślemy nasze zeznania podatkowe, tym urząd skarbowy w pierwszej kolejności weryfikuje dokumenty.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here